Torby podróżne Hugh Butler

Torby podróżne Hugh Butler

Od niedawna możemy znów podróżować, nie trzeba przekonywać nikogo jak przyjemne jest podróżowanie, jednak każdy mężczyzna który musiał zabrać ze sobą w podróż garnitur, lub chociaż marynarkę, wie ile to przysparza problemów w momencie pakowania się, jak złożyć garnitur aby się nie pogniótł, co z koszulą? Problem praktycznie nie istnieje jeśli możemy zabrać pokrowiec i powiesić go w trakcie podróży, ale co jeśli ta opcja nie jest możliwa?

Ja postawiłem na torby podróżne Hugh Butler od http://packshi.com/.

Taka to torba to absolutny „must have” każdego eleganckiego mężczyzny. Jej praktyczność docenicie podczas każdej podróży, tej służbowej lub weekendowego wypadu. Konstrukcja toreb Hugh Butler sprawia że możecie bezpiecznie, bez niepotrzebnego składania, przewieźć garnitur i inne rzeczy w jednym bagażu podręcznym. Przyznam się Wam, że udało mi się w tej torbie zmieścić i przewieźć, w stanie nie naruszonym, dwa garnitury wraz z koszulami a myślę że całkiem możliwe że zmieściły by się i trzy ;).

Praktyczne rozmieszczenie kieszeni daje swobodny dostęp do wszystkich rzeczy które zabieramy ze sobą, a pojemność 55 litrów mówi sama za siebie. Do tego wszystkiego torba wygląda bardzo elegancko, i jest wykonana z trwałych trudnych na zabrudzenia materiałów.

Najważniejsze cechy torby to :

  • wspomniana pojemność która pozwala przewieźć garnitur i inne potrzebne nam podczas podróży rzeczy, w bagażu podręcznym
  • metalowe, a co za tym idzie mocne i wytrzymałe zamki
  • kieszeń na laptopa 15,6″ z boku torby, pomyślana tak aby był do niej szybki dostęp
  • kieszenie boczne z nadrukowanymi symbolami, jedna na obuwie/kosmetyki, druga to organizer na długopisy, portfel
  • kieszeń na paszport, telefon, bilety
  • kieszenie wewnętrzne pozwalają na organizacje krawatów, bielizny
  • kieszeń otwierana dwustronnie, z góry i dołu, która może być wykorzystana jako kieszeń, lub po otworzeniu z obu stron może służyć jako praktyczne mocowanie do walizki
  • pierścienie zabezpieczające zamki przed otwarciem
  • do torby dołączany jest także pas na ramię

Wymiary torby :

Szerokość: 29 cm; Długość: 57 cm; Wysokość: 31 cm

Torba po rozłożeniu – Szerokość: 55 cm; Długość: 100 cm; Wysokość: 10 cm

Waga : 1,4 kg

Miałem okazję, jak już Wam wspomniałem, wypróbować torbę podczas podróży i jestem bardzo zadowolony, jej poręczność jest zachwycająca, nie ważne czy podróżujesz samochodem, pociągiem czy samolotem. Nie istotne czy dodatkowo musisz zabrać walizkę i torbę, dzięki jej praktyczności nie zauważysz że ją masz i nie przysporzy Ci dodatkowego problemu z tym jak się zabrać z całym bagażem 🙂

Mogę polecić taką torbę każdemu z Was z czystym sumieniem, i namawiam do zakupu bo sami zobaczycie jak wygodnie się podróżuje z takim bagażem.

Torby Hugh Butler możecie nabyć od http://packshi.com/ na ich aukcjach internetowych https://allegro.pl/uzytkownik/packshi?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-5-0605, a wkrótce także w sklepie na stronie.

Gabriel

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.