Targi WOW Fashion

Targi WOW Fashion

Moi Drodzy, jest mi niezmiernie miło poinformować Was że zostałem ambasadorem Targów WOW Fashion.

Targi odbędą się 1.09.2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie i chciałbym Was na nie serdecznie zaprosić.

Dla osób obserwujących mój profil na instagramie przewidziany został konkurs, w którym będzie można wygrać wejściówki na targi. Szczegóły już wkrótce na profilu.

Impreza ta nie będzie typową imprezą, na której będą tylko wystawiona ubrania. Oprócz części wystawienniczej, która będzie podzielona na strefy np: dla marek premium, odbędą się panele dyskusyjne, pokazy mody a także zainteresowane osoby będą mogły przejść metamorfozę pod okiem doświadczonych stylistów. będą miał wielką przyjemność wziąć udział w jednym z paneli, jako panelista, a także poprowadzę metamorfozy.

A teraz coś więcej o samym wydarzeniu.

Targi mody WOW Fashion nadchodzą!

1 września 2019 na PGE Narodowym odbędzie się święto mody! A to za sprawą targów WOW Fashion. Na największym obiekcie targowym w Polsce spotka się 100 najlepszych polskich projektantów, kreatorów mody z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki.

Na WOW Fashion pojawią się młodzi polscy projektanci, którzy oferują wysoką jakość produktów. Będzie można poznać kolekcje takich marek jak Modlishka czy Marta Banaszek.

WOW Fashion to także marki, które osiągnęły status PREMIUM i są liderami w branży. To jedyne targi mody, na których specjalnie dla marek Premium przygotowano Strefę VIP. Spotkać w niej będzie można uznane marki m. in. Lidię Kalitę czy Łukasza Jemioła. Podczas wydarzenia markom Premium zostaną wręczone statuetki Polish Exclusive 2019.

Dla konsumenta targi będą idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami polskich projektantów oraz zakupu wyjątkowych produktów.

Poza strefą wystawienniczą na Targach WOW Fashion odbędzie się szereg atrakcji, m.in.:

  • STREFA BEAUTY, w której zarówno panie i jak panowie będą mieli okazję skorzystać z usług stylistów, makijażystów oraz fryzjerów z firmy ION Hair Design, spotkać się ze stylistką z domu handlowego VITKAC Anną Dobrzańską, która przeprowadzi również metamorfozy uczestniczek zadbać o paznokcie czy poznać nowinki z zakresu medycyny estetycznej.
  • POKAZY MODY najnowsze kolekcje 10 polskich projektantów; pokazy poprowadzi uznana reżyserka Magda Brojewska, która posiada bogate doświadczenie w organizacji pokazów dla projektantów z całego świata.
  • SCENA GŁÓWNA na której odbędą się spotkania z Gwiazdami i Gośćmi Specjalnymi, wykłady motywacyjne oraz panel dyskusyjny m.in. z Joanną Jabłczyńską i Władysławem Kapeją, którzy opowiedzą o prawie w modzie, Jerzym Osiką, który podpowie kto wyznacza trendy, Marcin Andrzejewski o budowaniu wizerunku marek w kierunku Premium czy Milena Niebrzydowska-jak wypromować markę.

  • WOW FASHION AWARDS rozstrzygnięcie konkursu dedykowanego młodym polskim projektantom, w tym pokazy kolekcji 5 finalistów. W Jury konkursu zasiądą: ekspert biznesu mody Jerzy Osika, redaktor naczelna Fashion Magazine Marzena Michaela Singh, projektant Łukasz Jemioł, Prorektor do spraw dydaktycznych uczelni VIAMODA Marzanna Lesiakowska-Jabłońska, doktor sztuki i projektant mody Andrzej Foder, Kinga Miller – pełnomocnik ds. Rozwoju i Współpracy z Zagranicą w uczelni VIAMODA, redaktor naczelna „Moda w Polsce” Lidia Przybylska, Marcin Andrzejewski – Prezes portalu Tygrysy Biznesu.

Innowacją Targów WOW Fashion będzie również strefa konferencji:

  • AKADEMIA STYLU – Ciekawostki i porady z zakresu mody, dietetyki i urody, m.in. wykłady dlaczego zdrowy styl życia jest WOW, najnowsze trendy wśród zabiegów medycyny estetycznej, które poprowadzą Magda Foeller, Paulina Ihnatowicz czy Urszula Kłyszewicz. A także warsztaty z Everydayofficial, Take Care Everyday: WOW Woman.
  • AKADEMIA PROJEKTANTA – Konferencja skierowana do polskich marek oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swój brand, poruszająca najważniejsze aspekty zarządzania marką modową, takie jak: najnowsze trendy, narzędzia promocji marek, przyszłość influence marketingu, fotografia modowa, jak stworzyć pokaz i wiele innych. Konferencję poprowadzą m.in. Jerzy Osika,  Magda Brojewska, agencja Platinum Cast czy Dominika J. Rostocka.


Patronami wydarzenia są m.in. RMF MAXXX –wyłączny patron radiowy, uczelnia VIAMODA – patron medialny oraz jury konkursu WOW Fashion Awards, a także m.in. Fashion Post, Fashion Magazine, Moda w Polsce, Women’s Magazine.

Do grona Patronów medialnych wydarzenia dołączył również portal Tygrysy Biznesu, który Scenie Głównej wydarzenia przekaże Partnerom Premium Targów WOW Fashion Statuetki Polish Exclusive najbardziej prestiżowe wyróżnienie 2019 roku. Marka ufunduje i wręczy statuetkę dla Laureata I miejsca konkuru WOW Fashion. Redaktor Naczelny portalu Marcin Andrzejewski, wchodzący również w skład Jury weźmie udział w panelu dyskusyjnym, gdzie opowie o budowaniu wizerunku marki w kontekście marki PREMIUM.

Organizatorem targów WOW Fashion jest agencja International Center of Events II Sp. z o.o. – najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Polsce.

1 września w tym roku nie będzie kojarzony ze startem roku szkolnego, a z targami modowymi na najwyższym poziomie i powrotem do kultowego miejsca na modowej mapie Warszawy.

Spotkajmy się podczas święta mody na PGE Narodowy.

Więcej informacji na: http://www.targiwowfashion.pl

TARGI WOW FASHION
1 września 2019
PGE Narodowy w Warszawie

Gabriel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.