Stylizacja z kamizelką

Stylizacja z kamizelką

Niedawno opisywałem Wam podstawy, które powinniście znać odnośnie kamizelek – https://stylovi.com.pl/kamizelka-meska-podstawy.

Dziś chciałbym zaprezentować jedną z moich stylizacji, własnie z kamizelką. Jestem ciekaw czy się Wam spodoba.

Do jej stworzenia użyłem spodni chino od Vestus, w kolorze khaki ( ale śmiało możecie wybrać inny kolor, np granat lub odcienie szarości i też całość będzie wyglądać bardzo fajnie), do spodni założyłem białą koszulę, a ponieważ jest ciepło to podwinąłem w niej rękawy( pamiętajcie koszula z krótkim rękawem to nie koszula!). Dobrałem krawat a dokładniej knit, który lepiej się sprawdza w casualowych stylizacjach, w kolorze czerwonego wina. Całość zwieńczyłem kamizelką jednorzędową, w szarą kratę – również od Vestus. Dodałem biało-czerwoną poszetke. Obuwie w tym wypadku to nieśmiertelne Convers’y, gdyż zależało mi na złamaniu „luźnej elegancji” góry stylizacji, oczywiście można też zamiast trampek pokusić się o założenie mokasynów, lub chcąc podnieść trochę oficjalność całości, założyć broksy lub monki w kolorze brązu (https://stylovi.com.pl/rzecz-o-obuwiu/). Z dodatków dodałem zegarek na bransolecie i bransoletki z naturalnego kamienia (możecie je nabyć u mnie https://stylovi.com.pl/kontakt/), a także okulary przeciwsłoneczne o szkłach w kolorze ciemnej zieleni.

Stylizację możecie wykorzystać na wyjścia ze znajomymi, a nawet do pracy, jeśli zamienicie trampki na pantofle ( oczywiście jeśli nie macie sztywnego dress code 😉 ).

Ciekaw jestem Waszych opinii odnośnie tej stylizacji, a możecie chcecie zapytać o inne stylizacje, lub chcecie o czymś przeczytać. Piszcie w komentarzach.

Na wszystkie produkty od Vestus, macie zniżkę w sklepie internetowym – https://vestus.pl/ w wysokości 30%. Wystarczy podać kod – STYLOVI30

Gabriel

zdj. Michał Ignar, asysta Mariusz Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.