Podsumowanie Targi WOW Fashion

Podsumowanie Targi WOW Fashion

W niedzielę 01.09, na PGE Narodowy odbyła się pierwsza edycja Targów WOW Fashion, czas na szybkie podsumowanie 😉

Przede wszystkim chciałbym podziękować organizatorom za możliwość czynnego udziału w tym wydarzeniu.

Zorganizowanie tak dużego wydarzenia, na odpowiednim poziomie, to bardzo duże wyzwanie ale organizatorzy ( IC Events ; https://icevents.pl/ ) poradzili sobie doskonale.  Było to  widoczne już podczas samych targów, gdzie pojawiło się bardzo dużo wystawców z bardzo szerokim asortymentem. Odwiedzający chętnie odwiedzali stoiska a dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy mody, czy panel dyskusyjny, podczas których pod scena główną ustawiały się tłumy.

Duże zainteresowanie wzbudził konkurs WOW Fashion Awards, zarówno i wśród projektantów którzy pokazali świetne kolekcje, jak i wśród publiczności która czekała z niecierpliwością, do końca kto wygra nagrodę główną. I tu serdecznie gratuluję Ewelinie Kowal – Kovalowe za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie WOW Fashion Awards, a Magdalenie Wilk – Dryło za zdobycie zaszczytnej nagrody publiczności.

Podczas panelu dyskusyjnego szeroka publiczność mogła poznać zdanie panelistów, w tym także moje, na zagadnienia dotyczące świata mody. Uczestnicy mieli także możliwość zadawania pytań, które także się pojawiły.

Na zakończenie odbył się finał metamorfoz przeprowadzanych podczas wydarzenia, gdzie również miałem możliwość wtrącić swoje trzy grosze ;).

Same targi oceniam bardzo wysoko i mam nadzieję że wpiszą się one już na stałe do kalendarza imprez modowych.

A muszę też dodać że wiem już że będzie druga edycja na która z tego miejsca już dziś serdecznie zapraszam.

I tu powinien zakończyć mój wpis, ale Wy mi zaraz zarzucicie, że przecież pojawiły się pewne błędy, niedociągnięcia, bo sami mi o tym mówiliście.

Tak to prawda, tylko czy te ryski, bo dla mnie to były małe ryski, zaszkodziły całemu wydarzeniu, jego odbiorowi?

Nie, w żadnym wypadku.

Były to sprawy mało zauważalne, dlatego nie będę o nich tu pisał, a organizatorzy chętnie wysłuchiwali opinii osób odwiedzających targi, i samych wystawców także, więc wiem że druga edycja będzie dopracowana jeszcze bardziej niż pierwsza.

A szczerze, to zawsze można się do czegoś przyczepić, nie każdemu wszystko będzie odpowiadało, a błędy robią nawet organizatorzy imprez które odbywają się po raz enty, bo błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi.

Dla mnie było to świetne wydarzenie, bardzo dobrze zorganizowane i jeśli organizatorzy ponownie poproszą mnie o zostanie ambasadorem, czy też o inną formę czynnego uczestnictwa, w drugiej edycji – zgodzę się bez wahania.

A jak podobają się Wam moje stylizacje przygotowane specjalnie na targi wraz z EM Men’s Accesories (https://akcesoriameskie.pl/) ?

Za zdjęcia dziękuję Michał Ignar (http://www.instagram.com/ignarphotography)

Po obszerniejszą relację zapraszam na mój instagram (http://www.instagram.com/gabrieljackowski/), do zapisanych relacji Targi WOW Fashion

Gabriel

1 Comment

  1. 1 wrzesnia 2019 na PGE Narodowym odbedzie sie swieto mody! A to za sprawa targ w WOW Fashion. Na najwiekszym obiekcie targowym w Polsce spotka sie 100 najlepszych polskich projektant w, kreator w mody z kategorii odziez, obuwie, torby, bizuteria oraz dodatki. Na WOW Fashion pojawia sie mlodzi polscy projektanci, kt rzy oferuja wysoka jakosc produkt w. Bedzie mozna poznac kolekcje takich marek jak Venis czy Maja Tomanik. WOW Fashion to takze marki, kt re osiagnely status PREMIUM i sa liderami w branzy. Specjalnie dla nich przygotowano strefe VIP, w kt rej spotkac bedzie mozna m. in. Lidie Kalite czy Lukasza Jemiola. Dla konsumenta targi beda idealna okazja do zapoznania sie z najnowszymi kolekcjami polskich projektant w oraz zakupu wyjatkowych produkt w.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.