Bordowa marynarka w kratę

Bordowa marynarka w kratę

Dziś chciałbym Wam zaprezentować marynarkę w trochę mniej tradycyjnym kolorze, a mianowicie kraciasta marynarkę bordo. Wielu z Was pomyśli już na wstępie ale to kolor dla odważnych ;).

Otóż nie, krój marynarki – jest to klasyczna marynarka jednorzędowa, na klapach otwartych/ prostych z dwoma guzikami ( pamiętajmy zapinamy tylko górny !), czyni ja bardzo uniwersalną a kolor pozwoli wyróżnić się Wam w tłumie takich samych szarych, granatowych i czarnych marynarek.

Marynarka w tym kolorze, świetnie sprawdzi się w zestawach casualowych, np z niebieskimi czy też czarnymi jeansami. Tak samo bardzo dobrze będzie wyglądać ze spodniami chino w kolorze od niebieskiego poprzez granat do czarnego. Koszula jaka bardzo dobrze spasuje z tym kolorem to biała lub błękitna, może być gładka lub w delikatne wzory ( jak ta na zdjęciu). Buty białe trampki, białe sneakersy, lub jeśli chcecie troszeczkę podnieść formalność to załóżcie pantofle, najlepiej „brogsy” w kolorze odpowiednim do spodni, czyli brąz do wszystkiego oprócz czarnego :), do czarnych spodni oczywiście pantofle w kolorze czarnym.

Z tą marynarką możecie także stworzyć, bardziej formalny zestaw koordynowany. Wystarczy aby koszula była gładka a spodnie jakich użyjecie do formowania zestawu były materiałowe (typu garniturowego), w kolorze czarnym lub granatowym. Możecie też pokusić się o założenie np granatowego krawatu, a przy białej koszuli, bardzo ładnie będzie współgrał również krawat w odcieniach niebieskiego. Buty to oczywiście pantofle, w kolorze odpowiednim do koloru spodni.

Przy zestawie typowo casualowym, poszetka to odcienie niebieskiego. Przy bardziej formalnym, gdy występuje krawat, dopasowałbym jej kolor wg ogólnej zasady że ma współgrać z całością ale jednocześnie ma się wyróżniać i być oddzielną częścią garderoby. Zasady dobierania poszetek opisywałem już w jednym z wcześniejszych postów.

Marynarka ta pochodzi z kolekcji firmy VESTUS .

Możecie ją, a także inne marynarki i akcesoria, nabyć w sklepie internetowym http://vestus.pl.

A ode mnie macie tam zniżkę na wszystko (oprócz rzeczy objętych promocją), wystarczy wpisać kod: stylovi10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.