My Blog

Podsumowanie Targi WOW Fashion

W niedzielę 01.09, na PGE Narodowy odbyła się pierwsza edycja Targów WOW Fashion, czas na szybkie podsumowanie 😉 Przede wszystkim chciałbym podziękować organizatorom za możliwość czynnego udziału w tym wydarzeniu. Zorganizowanie tak dużego wydarzenia, na odpowiednim poziomie, to bardzo duże wyzwanie ale organizatorzy ( IC Events ; https://icevents.pl/ ) poradzili.

Współpraca influencera z markami modowymi – korzyści i zagrożenia

Moi Drodzy jak już Wam wspominałem zostałem ambasadorem super wydarzenia modowego, które odbędzie się już w tą niedzielę 1 września 2019r., na PGE Narodowy w Warszawie. Serdecznie Was, po raz kolejny, na nie zapraszam i zachęcam do lektury artykułu który powstał niejako z potrzeby tego wydarzenia. Większość influencerów, czy też.

Targi WOW Fashion

Moi Drodzy, jest mi niezmiernie miło poinformować Was że zostałem ambasadorem Targów WOW Fashion. Targi odbędą się 1.09.2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie i chciałbym Was na nie serdecznie zaprosić. Dla osób obserwujących mój profil na instagramie przewidziany został konkurs, w którym będzie można wygrać wejściówki na targi. Szczegóły.

Wesołych Świąt Wielkiejnocy/ Happy Easter/ Happy Passover

Zdrowych, radosnych, rodzinnych Świąt Wielkiejnocy !!! Niech będzie to czas odpoczynku od wszelkich trosk, zbierania dobrej energii, a także czas zadumy. Najlepsze życzenia także dla braci starszych w wierze !!! Happy Easter/ Happy Passover Gabriel

8 Marca Dzień Kobiet

Drogie Panie wszystkiego najlepszego w dniu Waszego Święta!!! Aby każdy dzień był dla Was świętem a nie tylko ten dzisiejszy. Gabriel

B Louder Magazine

Moi Drodzy, magazyn B Louder opublikował moje zdjęcia w drukowanej wersji :), autorem zdjęć jest Michał Ignar, z którym współpracujemy od pewnego czasu i jakoś tak się składa że nasze zdjęcia wędrują do różnych magazynów ;), polecam jednocześnie Michała jeśli ktoś szuka fotografa. Zdjęcia do obejrzenia w dziale PORTFOLIO Gabriel

Szczęśliwego Nowego Roku :)

Za kilka godzin pożegnamy Stary 2018 Rok, dla niektórych był łaskawy, radosny, dla innych mniej. Dla mnie był trochę pomieszany, były chwile dobre i złe, ale w pamięci staram się pozostawiać tylko te dobre. Na Nowy 2019 Rok życzę Wam wszystkiego najlepszego, aby ten nadchodzący rok nie był gorszy od.

Wesołych świąt !

Moi Drodzy na te nadchodzące święta życzę wam spokoju ducha, radości, abyście świąteczny czas spędzili wraz z ukochanymi w rodzinnej atmosferze z dala od wszelkich nieprzyjemnych spraw. Wesołych Świąt !!! Gabriel

Zabieg mezoterapii igłowej

Czy facet powinien odwiedzać gabinety medycyny estetycznej? Uważam że tak i to nie jako osoba towarzysząca tylko jako pacjent. Przychodzi taki moment w życiu, wcześniej lub później że trzeba zadbać o swoją cerę, o jej wygląd i kondycję.  Dlatego też stwierdziłem że skoro w życiu zajmuję się tym czym się.

1918-2018 100 lat niepodległości

100 lat niepodległości – to ważny dzień, ważne święto dla Nas – Polaków, tak różnych pod każdym względem a przez to wyjątkowych. Szanujmy się, nieważne jakiego wyznania jesteś, nieważne jakie masz poglądy, nieważne jakiego koloru skóry jesteś, nieważne jakiej orientacji, nieważne czy mieszkasz w mieście czy na wsi. Tak różnorodna.