My Blog

Szczęśliwego nowego roku 2020 !!!

Moi Drodzy, dziękuję wszystkim za ten mijający wkrótce rok 😉, za wszystkie sukcesy 💪 i za wszystkie porażki 👎, za to że byliście ze mną.Dziękuję wszystkim za wsparcie ♥️♥️♥️To nie był zły rok 👍.Wszystkim tym co znam i tym co nie znam, tym co mnie lubią i tym co mnie.

Wesołych Świąt !!!

W tym szczególnym czasie, życzę Wam, spokoju ducha, znalezienia swojego miejsca na tym świecie, robienie zawsze tego co się kocha, rozmów i spotkań z bliskimi, dni wolnych od wszelkich trosk, radości, uśmiechu, bo on potrafi wiele zdziałać, i zdrowia. Niech te Święta będą niezapomnianym czasem. Wesołych Świąt !!! Merry Christmas.

Podsumowanie Targi WOW Fashion

W niedzielę 01.09, na PGE Narodowy odbyła się pierwsza edycja Targów WOW Fashion, czas na szybkie podsumowanie 😉 Przede wszystkim chciałbym podziękować organizatorom za możliwość czynnego udziału w tym wydarzeniu. Zorganizowanie tak dużego wydarzenia, na odpowiednim poziomie, to bardzo duże wyzwanie ale organizatorzy ( IC Events ; https://icevents.pl/ ) poradzili.

Współpraca influencera z markami modowymi – korzyści i zagrożenia

Moi Drodzy jak już Wam wspominałem zostałem ambasadorem super wydarzenia modowego, które odbędzie się już w tą niedzielę 1 września 2019r., na PGE Narodowy w Warszawie. Serdecznie Was, po raz kolejny, na nie zapraszam i zachęcam do lektury artykułu który powstał niejako z potrzeby tego wydarzenia. Większość influencerów, czy też.

Targi WOW Fashion

Moi Drodzy, jest mi niezmiernie miło poinformować Was że zostałem ambasadorem Targów WOW Fashion. Targi odbędą się 1.09.2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie i chciałbym Was na nie serdecznie zaprosić. Dla osób obserwujących mój profil na instagramie przewidziany został konkurs, w którym będzie można wygrać wejściówki na targi. Szczegóły.

Wesołych Świąt Wielkiejnocy/ Happy Easter/ Happy Passover

Zdrowych, radosnych, rodzinnych Świąt Wielkiejnocy !!! Niech będzie to czas odpoczynku od wszelkich trosk, zbierania dobrej energii, a także czas zadumy. Najlepsze życzenia także dla braci starszych w wierze !!! Happy Easter/ Happy Passover Gabriel

8 Marca Dzień Kobiet

Drogie Panie wszystkiego najlepszego w dniu Waszego Święta!!! Aby każdy dzień był dla Was świętem a nie tylko ten dzisiejszy. Gabriel

B Louder Magazine

Moi Drodzy, magazyn B Louder opublikował moje zdjęcia w drukowanej wersji :), autorem zdjęć jest Michał Ignar, z którym współpracujemy od pewnego czasu i jakoś tak się składa że nasze zdjęcia wędrują do różnych magazynów ;), polecam jednocześnie Michała jeśli ktoś szuka fotografa. Zdjęcia do obejrzenia w dziale PORTFOLIO Gabriel

Szczęśliwego Nowego Roku :)

Za kilka godzin pożegnamy Stary 2018 Rok, dla niektórych był łaskawy, radosny, dla innych mniej. Dla mnie był trochę pomieszany, były chwile dobre i złe, ale w pamięci staram się pozostawiać tylko te dobre. Na Nowy 2019 Rok życzę Wam wszystkiego najlepszego, aby ten nadchodzący rok nie był gorszy od.

Wesołych świąt !

Moi Drodzy na te nadchodzące święta życzę wam spokoju ducha, radości, abyście świąteczny czas spędzili wraz z ukochanymi w rodzinnej atmosferze z dala od wszelkich nieprzyjemnych spraw. Wesołych Świąt !!! Gabriel